MAKE UP ABC SAVAM SKAISTUMAM

4 nodarbību meikapa kurss

Piemērots ikvienai sievietei, kura vēlas iegūt skaidrību par to ar ko un kā sev vienkārši un iespējami ātri izveidot vieglu vai intensīvāku meikapu ikdienai un svētkiem. Visas nodarbības praktiskas, nav jābūt nekādai iepriekšējai pieredzei.

2023. gada SEPTEMBRA GRUPA:

5, 8, 12 un 15. septembrī

vakara grupa no 18.00 līdz 21.00

La Veil Studija

1.nodarbība Nude make-up

Viss par sejas ādas sagatavošanu, kopšanu. Kā pareizi piemeklēt sev piemērotus produktus, toņus un tekstūras. Ar kādiem instumentiem pareizāk un vienkāršāk uzklāt produtkus. Apgūstam individuālu sejas ovāla modelēšanu, izgaismošanu un uzacu noformēšanu. Kā arī izskatam kosmētikas maciņa saturu vai tur atrodamie produkti ir piemēroti un atbilstoši vajadzībām.

2. Nodarbība Ikdienas make-up veidošana

Acu ēnošana ikdienas steigai, lietišķai darba videi. Apskatīsim produktus noturīgam acu meikapam, piemērotākās krāsu kombinācijas, ērtākos acu zīmuļus. Atklāsim kā veidojas acu ēnojums, kas piemērots Jūsu acu formai.

3. nodarbība Dūmakaino acu meikapa veidošana

Kā  izveidot vieglu dūmakaino acu meikapu ikdienai un kā to transformēt uz svinīgāku, izteiksmīgāku vakara meikapu. Labākie produkti express smokey make-up veidošanai.

4. nodarbība Vakara/ svētku make-up.

 Apgūstam klasiska un izteiksmīga vakara meikapa tehniku, kas izcels vēlamo, piestāvēs koptēlam un būs noturīgs visu svinību laiku.  Apgūstam perfektu lūpu formu veidošanu un korekciju.

Nodarbībās nodrošinu ar dekoratīvo kosmētiku no dažādiem segmentiem- plaša patēriņa, profesionālā un LUX. Nodrošinu ar nepieciešamajiem instrumentiem darbu izpildei. Izsniedzu izdales materiālus piereakstu veikšanai. Nodarbības piemērotas ikvienam sagatavotības līmenim, pat bez jebkādām priekšzināšanām, arī tad, ja kosmētikas maciņā ir tikai tuša. :)

Katra nodarbība sastāv  gan no teorētiska informācijas apskata, gan praktiskās daļas, kuras laikā katra patstāvīgi apgūst konkrētās nodarbības tehniku.

Nodarbības notiek mazās grupās no 4-6 dalībniekiem

Kursa cena 180€

La Veil Studija

La Veil Studija

4 NODARBĪBU ONLINE KURSS:

Slēgtā FB grupā, neirobežotu pieejas laiku

Iegādājoties online kursu ikviens saņem:

  • Drukas fails pierakstu veikšanai
  • 7 video par produktiem, izvēli un uzklāšanu
  • 4 meikapa demonstrāciju video
  • Prezentācija par otām, to veidiem un izvēli
  • Prezentācija par dekoratīvo kosmētiku, iespējām un mēŗķiem
  • Atgriezeniskā saite un mans atbalsts visu apmācības procesa laiku

Kursa cena: 89 eur

qr_dR6cPA2hI4xe7UQeUV

Pēc kursa apmaksas jāpiesakās slēgtā FB grupā:

340126209_925479585313936_2884404029516017618_nLa Veil Studija